Луцик 💀
290
Posts
1.2K
Followers
593
Following
Висота приблизно 5600,ще веселий Тоха і не веселий я,мене вже накрило повністю,голова розколюється,нудота,дезорієнтація,в кінцевому результаті при спуску Тоху накрило не менше ніж мене,Даня ще навіть встигає шось фоткати)
На ЗИЛу і з вєтєрком,Карпати зустріли морозом і сонцем)
Кому інтєрєсно,і я ше не набрид з Ельбрусом,заходьте на ютуб,зліпив ше одненьке відео☺️
Двіжуха на вершині☺️
Будиночок "95 пикет",перша наша стоянка на "Поляне сумасшедших" (3050м),з туману визирають вершини Донгуз-Орун і Накратау.
Ранок починається не з кави))Висота 5000 м.
То вам не хухри-мухри)
Рівно місяць назад ми сиділи на висоті 4200 і чекали на Ельбрусі гарну погоду щоб вийти на штурм вершини,а вже сьогодні мені 20 літ.Тому,треба ставити планку вище і все ж подивитись на світ з ще більшої висоти!
Ледовая база(3800м)
Друзі,кинув повне відео.Заходьте у ВК,Ютуб або ФБ. А на фото розпал літа,температура близько -20,жара,легенький вітерець,що ж і ще для літа потрібно?А молодик на передньому плані навідпочивався,що аж троє зводять,а то ще добре що зводять,а були такі відпочивальники що іх зносили.Так що,скоро зима,всі в гори бля!
Для чего люди ходят в горы? Вроде бы простой вопрос, но почему-то однозначного ответа никогда не услышишь. Может быть, потому что нет универсального, правильного ответа? У каждого, кто идет в горы, своя цель, свой мотив. Достигнуть чего-то ранее для тебя невозможного. Испытать себя. Испытать друга или подругу, с которой идешь в поход. Доказать кому-то, что ты не хуже, что и ты смог, дошел. Переключиться, сбежать от действительности. Сделать замечательное фото на краю мира. Можно придумать еще много причин. Но надо ли это делать? Их нужно любить-и тогда цель появиться сама по себе
Поехали в горы-говорили они,будет весело-твердили они)
Спуск тривалістю в пів життя. Тоді,спотикаючись за власні ноги я сказав собі що це моє останнє сходження куди-небудь,думки закумарені що моментами навіть не знаєш що робиться і де ти є,зараз же,будучи дома,я задумую як буде проходити сходження наступного сезону))
Предвершинный взлет Эльбруса,ниже видно "косую полку",за ней ледник и "трупосборник"
#elbrus#mountain#mount#7summit#climbing#travel#ukraine
Вечір перед штурмом вершини "Приют 11 "(4200)
Ще одна фотка з вершини з сьогоднішнім іменинником. @danilgaman З ДН
Маленьке превю
Next
loading